Ahojte borci 🙂 Srdečne vás pozývam na moju autorskú výstavu FARBY VESMÍRU, ktorá sa uskutoční 3. – 15.10.2023 v Kine Mier v Považskej Bystrici, v rámci projektu Horomil Fest. Vernisáž sa bude konať v utorok 3.10. o 17:00. Ak by ste si našli čas, budem rád ak sa s niekym z vás uvidíme 🙂

Autor: | 25. septembra 2023|8 komentárov

Autor fotografie:

8 komentárov

 1. Ondrej držim palce nech ti výstava dopadne k spokojnosti, prajem veľa pozitívnej energie od ľudí.
  My tvoju prácu poznáme ,tak viem že si odsúdený na úspech 👍

  • Peter_Svajda 26. septembra 2023 o 19:13

   Pripájam sa k blahoželaniam Ondrej, rád by som nasal atmosféru naživo na takejto akcii, cez týždeň je to ale nereálne, už len kvôli povinnostiam po práci a víkend je v znamení „Dní Zelá“ takže uvítam akúkoľvek formu zdokumentovania – ako písal Robo. Bude z toho robiť mestká TV reportáž ?

 2. novo 26. septembra 2023 o 17:49

  Pripájam sa aj ja svojím prianím k úspechu celej akcie. Asi sa tam v stredu nedostanem, ale kľudne vystav fotky z vernisáže do sekcie: ASTROTECHNIKA.
  Vidím, že bude asi potrebné rozšíriť úvodné menu o ďalšiu kategóriu: AKTUALITY. Sem môžeme dávať všetky verejné, súkromné a iné akcie.
  Koľko sa ti podarilo dať fotografii na „plátno“?

  • Ďakujem za podporu chlapi!
   Výstava bude u nás v kine mier, takže nieje to žiadna galéria ale verím, že aj tak to bude pekné 🙂
   Fotiek sa podarilo skompletovať 46. Z toho 26 bude, ako Robo písal, doslova na plátne, vo výstavnej miestnosti. Ďalších 20 na fotopapieri v sklených tabuliach na chodbe. Samozrejme pri takom počte sú niektoré lepšie, niektoré horšie.

   V októbri na Astrofilme v Piešťanoch budú fotky na plátne vystavené tiež, takže aj tam bude možnosť kuknúť 🙂

   Samozrejme potom rád pridám fotky z akcie, videoreportáž si myslím, že nebude :/ ale ak áno, pošlem 🙂

 3. novo 26. septembra 2023 o 22:03

  Už som volal s programátorom AB, do 15.10. by mala vzniknúť nová sekcia presne pre tieto naše účely. Ďakujem, že si nás svojou aktivitou inšpiroval.
  Tentokrát tam zaradíme už aj živý záznam z „neodmysliteľnej večernej rozpravy , 14.10. z hotela Zlatý Jeleň „:)))))

  Inak pozri ako sa volala autorská výstava v Bratislave a v Prahe, kde vystavoval aj P. Kollárik a P. Jurista.
  https://www.amymon.sk/en/tuv-sud-gallery/

  • Ahh tak to som netušil, že sa volala rovnako :/ Ja som sa nechal inšpirovať názvom poviedky od spisovateľa Lovecrofta ktorého poviedka sa volá Farby z vesmíru. Iba to „z“ som odstránil 😀

   Uff čo je Zlatý Jeleň? Dlhšiu dobu som bol mimo kontaktu s astro sférou keďže máme teraz dvoj a pol ročné deti a som rád ak si sem tam nájdem čas na ďalšu prebdenú noc pod oblohou 😀
   Dúfam, že stretko na Kopaniciach niekedy dáme 😉

 4. novo 27. septembra 2023 o 00:25

  Názov výstavy prosím nerieš, dôležitá je popularizácia a spôsob informovania verejnosti , že dôležité je pozerať sa po zotmení aj hore, nie len pod nohy.

 5. Drahoš 29. septembra 2023 o 10:49

  Určite to bude paráda, ale neviem či sa tam dostanem. Malé deti síce nemám, ale vnúčatá a moja mama mi berú viac času ako som si kedy myslel …

Napíšte autorovi: